• Nový GML ISIC

• 31.08.2023 18:17
          • Chci školní ISIC. Co je k tomu potřeba?
            1. Vytisknu si a vyplním žádost, se kterou se sám vydávám za paní učitelkou Vodovou (kabinet v prvním patře vlevo). Pro vyřizování záležitostí týkajících se ISIC karet je vyhrazeno úterní odpoledne, 14:00–15:00.

2. Zamyslím se, jestli fotku, kterou mám v EduPage, chci mít na ISIC kartě. Pokud ne (třeba jsem na ní moc mladý), zařídím si novou fotku (průkazovou, s čistým pozadím a ve vhodném formátu, tj. minimálně 450 x 540 pixelů) a pošlu ji na isic@gml.cz (pojmenuji následovně: TRIDA_PRIJMENI_JMENO).

3. Co nejdříve pošlu 350 Kč na účet 123-387630217/0100 s unikátním VS (VS pro platbu = VS do školní jídelny, najdete v EduPage) a s popiskem: „ISIC Jméno Příjmení Třída dítěte“. Bez přijaté platby nemůže být karta objednána, stejně tak jako s nevhodnou fotkou nebo nesprávně vyplněnou žádostí.
              !!! Je nutné, aby platba byla připsána před datem objednávky.

4. Jakmile karty dorazí do školy, budete informováni a sami si kartu přijdete vyzvednout do kabinetu Vodová - francouzská knihovna (první patro vlevo), kde podepíšete převzetí a můžete se těšit z ISICu.

PLATNOST

Platnost karty ISIC je vždy maximálně 16 měsíců a končí na konci kalendářního roku, standardní platnost je od začátku září do konce prosince následujícího roku (například 09/2020 – 12/2021): karty zakoupené od září 20XY do srpna 20XY+1 platí do prosince 20XY+1.

Zkontrolovat si platnost průkazu můžete na přední straně karty, na zadní straně na revalidační známce nebo v aplikaci ALIVE APP.

• Zpět na seznam článků
          • Karty ISIC na GML

• Škola je zapojena do projektu mezinárodních studentských karet ISIC, které jsou vydávány pod záštitou UNESCO již více než 65 let. Koordinátorem pro ČR je společnost GTS Alive.

• Koordinátor ISIC
            • Mgr. Michaela Vodová
            • Místnost
            • Kabinet Vodová (první patro vlevo)